Baan
< Baan >
Home
< Home >
Algemeen
< Algemeen >
Atletiek
< Atletiek >
Wandelsport
< Wandelsport >
Jeugd
< Jeugd >
Foto's
< Foto's >
Lid worden
< Lid worden >
Contact
< Contact >

Trainingen

 
Klik hier voor de leeftijdindeling
 
Tijdstip Trainer Leeftijd Locatie Training
         
maandag        
         
18.00-19.00 Eric Vaessen en Susan Houben Mini/B/C Pupillen

Winter:zaal

Zomer:baan

Alle atletiekonderdelen komen aan bod
         
18.00-19.00 Olga Houben en Sandra vd Kerkhof A-pupillen

Winter:zaal

Zomer:baan

Alle atletiekonderdelen komen aan bod
         
18.30-20.00 Carlijn Rekmans en  
Jan van Orsouw
D-junioren baan Alle atletiekonderdelen komen aan bod
         
dinsdag        
         
18.00-19.30 Ted Altena AB-junioren baan Talenten en subtop
         
19.00-20.30 Tim Altena ABC-junioren baan Alle atletiekonderdelen komen aan bod.
         
20.00-21.30 Hans Houtzager alle baan Techniektraining.
         
donderdag        
         
18.00-19.30 Ted Altena AB-junioren baan Talenten en subtop
         
18.30-20.00

Carlijn Rekmans en Bregje Crolla

D-junioren baan Alle atletiekonderdelen komen aan bod.
         
19.00-20.00 Edo Piek Vanaf C-junioren baan Werpnummers kogel, discus en speer.
         
19.00-20.30 Ted Altena ABC-junioren baan Alle atletiekonderdelen komen aan bod.
         
vrijdag        
         
19.00-21.00 Robert-Jan Vos en
Guido Hendrix
AB-junioren baan Krachttraining
         
zaterdag        
         
9.00-10.00 Eric Vaessen en
Susan Houben
Mini/B/C pupillen

Winter:bos

zomer:baan

Conditie, kracht

Alle atletiekonderdelen komen aan bod

9.00-10.00 Henk van Loon en
Olga Houben
A-pupillen

Winter:bos

Zomer:baan

Conditie, kracht

Alle atletiekonderdelen komen aan bod

9.00-10.00 
zomerseizoen 9:00-10:30 uur
Bregje Crolla en
Jan van Orsouw
D-junioren

Winter:bos

Zomer:baan

Conditie, kracht

Alle atletiekonderdelen komen aan bod

9.00-10.00 Tim Altena en
Bob Altena
ABC-junioren

Winter:bos

Zomer:baan

Conditie, kracht

Alle atletiekonderdelen komen aan bod