Baan
< Baan >
Home
< Home >
Algemeen
< Algemeen >
Atletiek
< Atletiek >
Wandelsport
< Wandelsport >
Jeugd
< Jeugd >
Foto's
< Foto's >
Lid worden
< Lid worden >
Contact
< Contact >

Zandboscross Deurne

08-12-2013 | AV Deurne | Deurne

Jongens mini – pupillen (670 meter):
Bas Verheijen (2e)                          3.21min

Raf Vaessen (3e)                             3.54 min

 

Meisjes pupillen C (670 meter):
Daphne van der Laan (6e)            3.49 min

 

Jongens pupillen B (1340 meter):
Gijs Buist (3e)                                   6.15 min

Tjeerd Buist (10e)                           6.49 min

Ralf Steinmetz (15e )                     7.19 min           

Wout Kunnen (20e)                        7.38 min

 

Meisjes pupillen B (1340 meter):
Kiki Kooijman (2e)                          7.00 min           

Valerie Chu (9e)                              7.45 min                                                        Valerie Chu                                     

 

Jongens pupillen A (1340 meter):
Jarno Janssen (6e )                         5.57 min

Rens Jacobs (18e)                            6.34 min

Tijn Meeuwissen (19e )                                6.35 min

Mik van der Hulst (28e )                               6.55 min

Jasper van de Goor (32e )            7.22 min

 

Meisjes pupillen A (1340 meter):

Esmée van der Laan (23e)            7.34 min

Quinty Heijnen (24e)                     7.41 min

Maud Seuren (27e)                         9.17 min

 

Jongens junioren D (2010 meter):

Rik Hanssen (11e)                           9.15 min

Milan Niessen (22e)                       10.13 min

Jasper Meulen (23e)                      10.19 min

Willem Teunissen (29e)                               11.04 min

Noah Schiering (31e )                    11.13 min                                                      Willem Teunissen



Meisjes junioren D (1340 meter):
Sarah Buist (8e)                                               6.04 min

Tessa Smits (9e)                               6.06 min

Madelief Vaessen (12e)                               6.20 min

Judith Verscheijden (23e)           6.57 min

Laura van Loon (25e)                      7.12 min

 

Meisjes junioren C (2010 meter):
Emmie Weekers (1e)                     7.58 min

Anouk Schrijnemaekers (9e)      9.47 min

Sigrid van Gemert (13e)               10.27 min
 

Jongens junioren C  (3240 meter):
Laurens Handels (10e)                  13.50 min

Tijn Vaessen (16e)                          14.39 min

Daan Moons (28e)                           19.33 min

 

Meisjes junioren B (2010 meter):
Karin Flipsen (4e )                           10.01 min

Susan Houben (6e)                         11.42 min

 

Heren korte cross (3838 meter):
Martin Flipsen (2e)                         12.41 min

Rob Janssen (12e)                           14.43 min

Eric Jacobs (17e )                             16.22 min

 

Mannen 40+ (9631 meter):
Jeroen Groesz (3e)                         35.27 min

 

Mannen 55+ (7700 meter):
Henk Flipsen (3e)                            31.01 min

Chrit Gubbels (9e)                          43.28 min

 

Mannen recreanten lange cross (7700 meter):
Joost Rademakers (1e)                 27.52 min
Stefan van Deurzen (7e)              30.52 min

Mickel de Jong (15e)                      32.01 min

Peter van Lierop (30e)                  33.05 min

< Terug naar uitslagen