Home
< Home >
Baan
< Baan >
Algemeen
< Algemeen >
Atletiek
< Atletiek >
Wandelsport
< Wandelsport >
Jeugd
< Jeugd >
Foto's
< Foto's >
Lid worden
< Lid worden >
Contact
< Contact >

Volksloop IJzeren Man december 2013

01-12-2013 | AV Weert | IJzeren Man

Uitslagenlijst Volksloop 1 december 2013

Weert - Zondag 1 december 2013

 
JUN H, 1,2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Verheijen Bas 2007 Nederweert 5:44  
2 Janssen Daan 2004 Nederweert 6:12  
3 Fonteijn Marvin 2005 Weert 6:16  
4 Nichiels Dean 2003 Weert 6:33  
5 Steijvers Kayro 2006 Weert 7:14  
6 Gilissen Luc 2007 Weert 7:19  
7 Wijninga Tijn 2006 Weert 7:45  
8 Vlerken van Jibbe 2007 Nederweert 8:28  
 
JUN D, 1,2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lima Leticia 2005 Weert 6:20  
2 Seuren Maud 2004 Nederweert 6:58  
3 Fonteijn Selma 2008 Weert 7:04  
4 Wijninga Bente 2008 Weert 8:46  
5 Princen Scarlett 2006 Weert 8:54  
6 Vlerken van Mette 2008 Nederweert 10:11  
7 Gilissen Esmee 2009 Weert 10:18  
8 Gilissen Eline 2005 Weert 10:22  
9 Gilissen Evi 2011 Weert 10:45  
 
JONGE, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fonteijn Rowan 2002 Weert 17:01  
2 Lambers Raf 2001 Weert 18:01  
3 Lambers Sam 2002 Weert 18:37  
4 Loney Sean 1999 Nederweert 19:05  
5 Steijvers Tristan 2003 Weert 21:30  
6 Princen Tristan 2003 Weert 22:32  
 
HEREN, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Duisters Teun 1993 Budel 12:43  
2 Moonen Rik 1986 Veldhoven 14:11  
3 Mantel Paul-Willem 1978 Weert 21:19  
4 Wijnhoven Falco 1978 Weert 22:23  
 
DAMES, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ettinger Anita van 1968 Maarheeze 16:18  
2 Tuijl v. Jolanda 1965 Budel-Schoot 18:07  
3 Kessel van Marly 1983 Budel 18:08  
4 Weekers Lisa 1996 Weert 18:53  
5 Bemmelen Anja van 1969 Weert 19:07  
6 Houben Olga 1965 Weert 19:11  
7 Stultiens Katja 1969 Weert 20:37  
8 Heij Op Carla 1982 Weert 20:49  
9 Gerards Sonja 1970 Weert 20:52  
10 Naus Nathalie 1980 Nederweert 21:32  
11 Kessel van Lucie 1976 Hamont (BEL) 21:33  
12 Herten van Virginie 1964 Weert 21:33  
13 Seerden Marjo 1973 Stramproy 21:44  
14 Wijnhoven Helga 1982 Weert 22:22  
15 Vankan Janet 1965 Weert 22:30  
16 Joosten Annie 1965 Weert 22:50  
17 Hoogakker Saskia 1975 Weert 23:00  
18 Frenken Emma 1983 Zeeland 23:33  
19 Vorselen Suzanne 1977 Stramproy 24:38  
 
H4050, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fonteijn Mark 1973 Weert 17:16  
2 Sweron Pierre 1965 Weert 17:25  
3 Lambers Bart 1972 Weert 18:37  
4 Furer Patrick 1973 Zeeland 23:33  
5 Greijmans Marko 1973 Weert 24:36  
 
D>50, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hoeben Josien 1954 Budel Dorplein 16:52  
2 Helsloot Corrie 1962 Weert 18:01  
3 Mierlo v. Marjan 1961 Soerendonk 19:37  
4 Driessen Gerry 1955 Weert 21:01  
5 Staals Lenie 1958 Maarheeze 21:59  
6 Ramaekers Marian 1958 Weert 23:25  
7 Maes Lenie 1957 Weert 27:45  
8 Gillessen Leny 1943 Kinrooi (BEL) 31:47  
9 Stienen Maria 1943 Weert 33:59  
 
H5060, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Daal v. Wil 1962 Soerendonk 14:09  
2 Naus Jack 1957 Nederweert 14:22  
3 Moonen Thijs 1959 Weert 14:42  
4 Halfers Theo 1958 Weert 17:04  
5 Smolenaers Jan 1958 Nederweert 17:21  
6 Meijssen Peter 1957 Weert 18:23  
7 Compen Jan 1954 Budel 18:39  
8 Rademaekers Henk 1958 Weert 19:02  
9 Nak Jan 1954 Weert 19:38  
10 Moonemans Martin 1961 Weert 19:40  
11 Ligten van Max 1960 Weert 20:05  
12 Houben Henny 1963 Weert 21:39  
13 Gerris Frits 1958 Nederweert 22:27  
14 Ramaekers Leo 1954 Weert 34:00  
 
H>60, 3,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Grimbergen v. Jan 1952 Baexem 17:46  
2 Julien Ruud 1948 Maarheeze 17:51  
3 Zegveld Jos 1950 Nederweert 18:38  
4 Hendrix Twan 1948 Weert 20:00  
5 Roos Leo 1947 Nederweert 20:20  
6 Aspers Wiel 1946 Weert 20:46  
7 Breuer Peter 1947 Weert 21:10  
8 Donschot Tjeu 1942 Weert 21:10  
9 Frenken Wim 1945 Weert 23:00  
10 Oijen v.Wil 1942 Weert 23:01  
11 Schoenmaekers Peter 1945 Weert 24:09  
12 Smeets Jos 1951 Roggel 24:39  
13 Heussen Gerard 1938 Weert 32:00  
 
DAMES, 7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Schoenmaekers Ilse 1981 Budel 32:40  
2 Groenen Liesbeth 1964 Soerendonk 33:34  
3 Schonkeren Angela 1975 Stramproy 35:08  
4 Litjens Marielle 1976 Nederweert 35:10  
5 Frenken Nettie 1951 Weert 35:43  
6 Sools Annemie 1957 Budel Dorplein 35:45  
7 Nies-Slabbers Danielle 1973 Weert 38:11  
8 Nak Sylvia 1959 Weert 38:19  
9 Hendrix-Tjia Lily 1961 Weert 39:00  
10 Monte de Lane 1984 Weert 39:22  
11 Roy van Rini 1960 Nederweert 39:25  
12 Timmermans Saskia 1971 Weert 40:07  
13 Geuns Martine 1972 Peer (BEL) 40:19  
14 Melick v. Sonja 1977 Stramproy 40:44  
15 Adriaens Petra 1971 Weert 42:12  
16 Smits Judith 1976 Ospel 42:14  
17 Werken Marleen v.d. 1976 Weert 42:20  
18 Smits Anja 1959 Eindhoven 43:39  
19 Dooren José van 1948 Amsterdam 44:48  
20 Parren Carla 1964 Ittervoort 45:08  
21 Salomon Jane 1947 Weert 45:49  
22 Ketelaars Monique 1978 Nederweert 46:36  
 
HEREN, 7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peeters Aljoe 1988 Weert 27:29  
2 Steijvers Sander 1984 Weert 27:47  
3 Lima Carlos Diogo 1976 Weert 28:55  
4 Verwijlen Simon 1995 Weert 32:24  
5 Steijvers Maurice 1974 Weert 33:15  
6 Kimmenade van Marco 1974 Weert 34:37  
7 Stijnen Luuk 1982 Weert 36:20  
8 Stals Stephan 1974 Kelpen-Oler 42:06  
 
H4050, 7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bethlehem Michel 1967 Weert 28:54  
2 Bloemen Rene 1964 Bocholt (BEL) 29:52  
3 Ettinger Rob van 1967 Maarheeze 30:02  
4 Weyer van de Luc 1964 Meeuwen (BEL) 32:06  
5 Bckers luc 1965 Bocholt (BEL) 32:21  
6 Loney C.M. 1965 Nederweert 32:29  
7 Winkelmolen Thijs 1965 Weert 34:23  
8 Egelmeers Jan 1964 Weert 36:34  
9 Bergmans Marcel 1967 Weert 38:24  
 
H>50, 7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Moors Eddy 1963 Hamont 27:09  
2 Huysmans Francis 1959 Overpelt (BEL) 28:15  
3 Janssen Wim 1950 Weert 29:50  
4 Zon v. Peter 1963 Weert 30:08  
5 Zantvoort v. Henk 1951 Weert 30:12  
6 Groenen Marcel 1959 Soerendonk 30:55  
7 Schevernels Roger 1962 Meeuwen (BEL) 31:51  
8 Prinsen Jan 1952 Weert 33:34  
9 Hermans Tjeu 1949 Ospel 33:53  
10 Knapen Henk 1958 Weert 34:08  
11 Koopmans Bert 1956 Arnhem 34:10  
12 Stals Frans 1949 Weert 34:11  
13 Kessel van Ton 1957 Maarheeze 34:58  
14 Lenaerts Erik 1962 Peer (BEL) 35:14  
15 Kuijk Willy van 1961 Maarheeze 35:24  
16 Crijns Rob 1950 Nederweert 36:24  
17 Raijmakers 1957 Weert 36:37  
18 Verwijlen Wim 1959 Weert 37:29  
19 Haitsma W. 1948 Budel Dorplein 37:32  
20 Frenken Peter 1952 Thorn 38:27  
21 Gerlings Ad 1962 Weert 38:29  
22 Princen Harrie 1953 Weert 39:32  
23 Maes John 1954 Weert 39:38  
24 Marechal Johan 1952 Weert 39:44  
25 Laat de Jan 1944 Weert 40:44  
26 Meulen Eric 1962 Weert 41:18  
27 Custers Peter 1955 Ell 41:22  
28 Smits Leo 1958 Eindhoven 45:31  
29 Bouten Jan 1946 Weert 46:50  
 
DAMES, 10,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Heijden van der Sandra 1985 Veldhoven 50:23  
2 Verstappen Janette 1985 Ospel 52:05  
3 Gijsbers Judith 1983 Nederweert 54:54  
4 Grimbergen v. Anny 1958 Baexem 55:38  
5 Diepen van Hilde 1966 Kinrooi (BEL) 56:52  
6 Wiegant Sophie 1981 Bocholtz 57:46  
7 Smeets Sandra 1978 Heythuysen 58:05  
8 Eijndhoven Wencke van 1978 Nederweert 58:41  
9 Duyts Robin 1996 Ospel 59:45  
10 Hermans Karlijn 1997 Ospel 59:45  
11 Broek vd Wilma 1953 Maarheeze 1:00:16  
12 Briels Ingrid 1965 Weert 1:02:12  
13 Verhagen Arianne 1959 Weert 1:04:11  
14 Muijen v. Wilma 1958 Weert 1:05:02  
15 Schlatmann Lot 1993 Weert 1:08:36  
16 Kroonenburgh Mandy van 1987 Nederweert 1:10:51  
 
HEREN, 10,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rademaekers Joost 1987 Weert 39:56  
2 Verdonschot Paul 1984 Weert 48:19  
3 Doensen Thom 1997 Nederweert 49:35  
4 Bouten Sander 1975 Weert 50:12  
5 Sentjens Maarten 1984 Nederweert Eind 51:33  
6 Pinaxgote Paz Jorge Lu 1988 Hasselt (BEL) 53:29  
7 Daemen Tom 1997 Kelpen-Oler 54:48  
8 Hanssen Bo 1997 Nederweert 56:24  
9 Menkhorst Ton 1996 Ospel 56:25  
10 Cranenbroek van Willem 1997 Budel 56:25  
11 Robben Dennis 1976 Nederweert 57:30  
12 Kneepkens Leon 1996 Weert 57:49  
13 Zegveld Tim 1986 Ospel 59:45  
14 Gielgens Erik 1986 Geleen 1:00:30  
15 Jong Berend de 1997 Weert 1:07:46  
16 Raemaekers Rens 1996 Nederweert 1:09:30  
 
H>40, 10,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hilkens Erik 1966 Weert 43:53  
2 Kuyten Jack 1958 Waalre 44:54  
3 Hendriks Gerard 1959 Weert 46:09  
4 Steijvers Hans 1963 Weert 46:22  
5 Moonen Henk 1961 Weert 46:25  
6 Diepen v. Frans 1965 Weert 46:53  
7 Nouwen Frank 1970 Weert 47:48  
8 Grimbergen v. Ton 1955 Baexem 47:56  
9 Pisters Paul 1966 Weert 48:22  
10 Aggel v. Marcel 1969 Weert 48:35  
11 Seuren Ton 1961 Stramproy 48:41  
12 Ramaekers Wiel 1951 Weert 48:41  
13 Broek vd Henk 1950 Maarheeze 51:21  
14 Montfort Karel 1966 Montfort 51:25  
15 Boskeljon Wil 1954 Maarheeze 51:31  
16 Mennen Frits 1959 Stramproy 51:53  
17 Saes Theu 1955 Baexem 52:03  
18 Heeskens Geert 1962 Weert 52:13  
19 Edwin de Rooy 1967 Nederweert 52:18  
20 Plessers Rik 1954 Kaulille (BEL) 53:30  
21 Bovend'eerdt Albert 1954 Budel 54:24  
22 Laar van Sven 1946 Heythuysen 54:59  
23 Mols Marcel 1970 Buggenum 55:30  
24 Steijvers Henk 1960 Weert 55:39  
25 Wijers Edwin 1964 Maaseik (BEL) 55:43  
26 Helmond Huub van 1956 Stramproy 56:34  
27 Sanders Jos 1951 Eindhoven 59:22  
28 Theelen Paul 1952 Nederweert 1:04:10  
29 Cranen Tom 1946 Weert 1:04:36  
30 Offermanns Henny 1956 Stramproy 1:05:02  
 
DAMES, 14 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Einden Linda van den 1965 Maarheeze 1:07:31  
2 Sterre van de Marjo 1970 Maarheeze 1:08:33  
3 Hendrix Frida 1964 Weert 1:08:52  
4 Wijngaart vd Henriette 1967 Weert 1:22:32  
5 Neijnens Willie 1956 Weert 1:24:38  
 
HEREN, 14 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Liebrand Tom 1974 Valkenswaard 55:13  
2 Neijnens Math 1955 Weert 56:55  
3 Merks Rene 1964 Maarheeze 1:00:14  
4 Ockeloen Frank 1981 Weert 1:00:27  
5 Peeters Paul 1955 Eindhoven 1:00:46  
6 Hooghordel Frank 1968 Maarheeze 1:00:47  
7 Hertogs Geert 1957 Soerendonk 1:00:53  
8 Valkenburg Frans 1957 Maarheeze 1:01:19  
9 Geldorp v. Marcel 1964 Weert 1:02:30  
10 Schlatmann Harry 1953 Weert 1:03:35  
11 Eertwegh Johan van den 1967 Nederweert-Eind 1:03:45  
12 Heijden Twan van der 1964 Valkenswaard 1:03:46  
13 Claessen Ton 1957 Nederweert 1:07:27  
14 Cox Ton 1961 Weert 1:08:09  
15 Hermans Kees 1949 Soerendonk 1:08:32  
16 Holthuizen Jos 1950 Weert 1:08:39  
17 Aerts Danny 1967 Peer (BEL) 1:11:33  
18 Lipkens Luc 1970 Overpelt (BEL) 1:12:12  
19 Serra Rubio Carlos 1977 Genk (BEL) 1:13:15  
20 Bongers Ruud 1981 Heythuysen 1:16:09  
21 Cloudt Frits 1954 Heythuysen 1:16:22  
22 Hoebergen Henk 1950 Nederweert 1:16:30  
23 Strijbos Martin 1941 Weert 1:24:38  
24 Hopman Jos 1939 Eindhoven 1:36:56  
 
DAMES, 17,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Verheijden Karin 1958 Eindhoven 1:25:11  
2 Wijnen Patty 1984 Weert 1:29:40  
 
HEREN, 17,5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Broens Gerben 1981 Amsterdam 1:09:23  
2 Gubbels Chrit 1958 Weert 1:19:53  
3 Nies Danny 1967 Kinrooi (BEL) 1:23:59  
4 Brunenberg Eric 1961 Kinrooi (BEL) 1:25:11  
5 Vlemmix Rien 1947 Veldhoven 1:28:53  
< Terug naar uitslagen