Home
< Home >
Baan
< Baan >
Algemeen
< Algemeen >
Atletiek
< Atletiek >
Wandelsport
< Wandelsport >
Jeugd
< Jeugd >
Foto's
< Foto's >
Lid worden
< Lid worden >
Contact
< Contact >

Uitslag Avond Baanwedstrijd 17 juni 2014

17-06-2014 | AV Weert | AV Weert

Uitslagen Avondwedstrijd

17-06-2014

Jongens junioren B

3000m
1 Christian Weijers AV Weert 11.52.5 min  
hoog
1 Arno Kapteyns Prins Hendrik 1.60 m  
2 Just van Hal Prins Hendrik 1.55 m  
800m
1 Christian Weijers AV Weert 2.34.2 min  

Meisjes junioren B

100m
1 Mandy Dierx AV Weert 14.5 sec  
ver
1 Mandy Dierx AV Weert 3.50 m  

Jongens junioren A

ver
1 Thijs Dorna Prins Hendrik 5.86 m  
3000m
1 Lars Burgerjon AV Weert 12.08.1 min  
800m
1 Carliho Suijkerbuijk THOR 2.09.4 min  

Meisjes junioren A

3000m
1 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 13.02.8 min  
ver
1 Britt van der Ham Prins Hendrik 4.99 m  
2 Marlou van Rooy Prins Hendrik 4.85 m  
3 Ezra Dirks Prins Hendrik 4.43 m  
200m
1 Anne Verstraeten AV Unitas 26.3 sec  
hoog
1 Suzan van Gastel Prins Hendrik 1.50 m  
2 Anne Verstraeten AV Unitas 1.50 m  
800m
1 Marissa Damink Thor Roosendaal 2.33.2 min  
2 Anouk Merks AV Weert 2.55.8 min  

Mannen Senioren

ver
1 Riepko de Vries ESAV Asterix 5.90 m  
2 Jos van Vliet AV Valkenswaard 5.13 m  
3000m
1 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 9.38.3 min  
hoog
1 Jasper Heesbeen Prins Hendrik 1.95 m  
800m
1 Martin Mom Eindhoven Atletiek 2.10.0 min  
2 Teun Duisters AV Weert 2.15.0 min  
3 Bart van Oekel AV Valkenswaard 2.32.4 min  
100m
1 Riepko de Vries ESAV Asterix 11.5 sec  

Vrouwen Senioren

3000m
1 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 13.03.8 min  
ver
1 Lotte Oldenhave Prins Hendrik 4.86 m  
hoog
1 Jolien de Haan Prins Hendrik 1.55 m  
800m
1 Rosanne van Haesel Eindhoven Atletiek 2.39.8 min  

Mannen Masters

3000m
1 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 11.01.5 min  
2 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 11.14.6 min  
3 Hans Steijvers AV Weert 12.24.6 min  
4 Peter Hooijen LG Aart Stigter 12.44.5 min  
5 Bob Stultiens AV Weert 12.56.4 min  
6 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 13.03.5 min  
800m
1 Hans Smeets AV Achilles Top 2.25.5 min  
2 Peter Hooijen LG Aart Stigter 3.03.8 min  

Jongens junioren D

200m
1 Jasper Meulen AV Weert 37.9 sec  
800m
1 Jasper Meulen AV Weert 3.18.0 min  
100m
1 Jasper Meulen AV Weert 15.8 sec  
ver
1 Jens Heerschap AV Weert 3.89 m  

Jongens junioren C

ver
1 Stan Hendriks AV Weert 4.71 m  
2 Tijn Vaessen AV Weert 4.52 m  
3 Pie Meeuwissen Swift Atletiek 4.29 m  
3000m
1 Juul Knoester GVAC 11.18.7 sec  
200m
1 Pie Meeuwissen Swift Atletiek 25.3 sec  
2 Tijn Vaessen AV Weert 25.9 sec  
3 Stan Hendriks AV Weert 26.2 sec  
800m
1 Bart Doesburg AV Weert 2.35.6 min  
100m
1 Tijn Vaessen AV Weert 12.0 sec  
2 Stan Hendriks AV Weert 12.0 sec  
3 Pie Meeuwissen Swift Atletiek 12.3 sec  

Meisjes junioren C

ver
1 Renee Klaver AV Weert 3.69 m  

Meisjes junioren D

200m
1 Tessa Smits AV Weert 28.1 sec  
hoog
1 Tessa Smits AV Weert 1.35 m  
< Terug naar uitslagen