Baan
< Baan >
Home
< Home >
Algemeen
< Algemeen >
Atletiek
< Atletiek >
Wandelsport
< Wandelsport >
Jeugd
< Jeugd >
Foto's
< Foto's >
Lid worden
< Lid worden >
Contact
< Contact >

Avond baanwedstrijd 7 oktober 2014

07-10-2014 | AV Weert | AV Weert

Mannen Masters

kogelsl
1 Tim Schreurs Scopias 32.85 m  
2 Wim Hellebrekers AV Weert 31.52 m  
3 Arno Oprins Atletiek Maastricht 26.29 m  
4 Henk Knapen DES 16.72 m  
1 mijl
1 Pieter Adriaens AV Weert 5.13.3 min  
2 Hans Smeets AV Achilles Top 5.13.3 min  
kogel
1 Henk Knapen DES 8.08 m  
2 Gerard Dierx AV Weert 6.87 m  
5000m
1 Michiel Stiemer Loopgroep Aart Stigter 17.21.4 min  
2 Ad Buijs AV Phoenix 18.35.3 min  
3 Andre Dullers AC Bree 21.09.2 min  

Mannen Senioren
 
kogelsl
1 Haike Franssen GVAC 39.12 m  
2 Jeffrey Nulens AC Bree 35.95 m  
3 Erik van Ham AV Valkenswaard 34.32 m  
kogel
1 Haike Franssen GVAC 12.31 m  
5000m
1 Chirmay Yohannes AV Weert 15.00.2 min  
2 Teun Duisters AV Weert 17.18.4 min  
3 Fabiaan Hendricks Orion 19.47.5 min  
Jongens junioren B
kogelsl
1 Guy Nulens AC Bree 31.91 m  
400m
1 Casper Kremers Prins Hendrik 54.0 sec  

Jongens junioren C
1 Mijl
1 Juul Knoester GVAC 5.37.8 min  
kogel
1 Tijn Vaessen AV Weert 10.91 m  
2 Gijs Knoester GVAC 7.15 m  
3 Cars Wilems AV Weert 6.95 m  
400m
1 Juul Knoester GVAC 62.4 sec  
2 Ties Knoester GVAC 75.0 sec  

Jongens junioren D
 
kogel
1 Rick Hansen AV Weert 5.57 m  
2 Jasper Meulen AV Weert 5.48 m  
3 Willem Teunissen AV Weert 4.36 m  
400m
1 Jens Heerschap AV Weert 79.5 sec  

Vrouwen Masters
kogelsl
1 Anna Carpendale Atletiek Maastricht 29.48 m  
kogel
1 Gerry Driessen AV Weert 7.07 m  
5000m
1 Riet Jonkers-Slegers Atledo 25.24.9 min  
2 Mirjam de Rijk AV Weert 29.14.6 min  

Vrouwen Senioren
5000m
1 Iris van Dijk AV Weert 22.31.3 min  

Meisjes junioren A Meisjes junioren B
kogel
1 Roos Koppen AV Weert 9.21 m  
2 Mandy Dierx AV Weert 7.20 m  
3 Daphne Depenbrock AV Weert 6.12 m  

Meisjes junioren C
kogel
1 Bieke Beris AV Weert 6.90 m  
2 Annemarijn van Orsouw AV Weert 6.76 m  
3 Joëlla Somers AV Weert 6.10 m  
4 Lisa Jacobs AV Weert 5.87 m  
400m
1 Annemarijn van Orsouw AV Weert 83.0 sec  
2 Joëlla Somers AV Weert 88.0 sec  

Meisjes junioren D
kogelsl
1 Lindsey Nulens AC Bree 17.51 m  
kogel
1 Judith Verscheijden AV Weert 7.74 m  
2 Elise van der Eerden AV Weert 7.31 m  
3 Charlotte van Zwam AV Weert 6.33 m  
4 Madelief Vaessen AV Weert 6.29 m  
5 Nynke Janssen AV Weert 5.87 m  
6 Danine Depenbrock AV Weert 5.62 m  
7 Merel Koppen AV Weert 5.09 m  
8 Laura van Loon AV Weert 4.42 m  
400m
1 Judith Verscheijden AV Weert 79.7 sec  
2 Nynke Janssen AV Weert 81.6 sec  
3 Laura van Loon AV Weert 81.9 sec  
4 Maud Sieben AV Weert 95.0 sec  
5 Elise van der Eerden AV Weert 100.1 sec  
< Terug naar uitslagen